Yükleniyor..

İstanbul Rent a Car

Araç kiralamanın en kolay yolu tatbikîde güvenilir ve işi bilen kişilerden yardım almak her zaman için daha doğru kabul edilmiştir. İhtiyacınız olan araca anında ve hızlı bir şekilde sahip olabilmek için İstanbul Rent a Car firmasını ziyaret ederek, kiralamalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Sandığınızdan çok daha hesaplı hale gelen bu işlem için dilediğiniz zamanlarda anında iletişim kurarak hayalinizdeki araca sahip olmaktan ziyade hesaplı yollarla sahip olmanın mutluluğunu yaşamak da ayrı bir güzel olmaktadır. Günlük veya aylık olarak kiralamasını yapacağınız araç kiralama işlemi için İstanbul Ucuz Rent a Car firmamızla irtibat halinde olmanız yeterlidir. Satın almaktan ziyade İstanbul Rent a Car firmalarının sunduğu araç kiralama fırsatlarını değerlendirerek İstanbul Rent a Car firmalarından araç kiralama yapmanın ne kadar mantıklı ve karlı olduğunu bir kez daha anlayabileceksiniz. Son teknolojiye sahip araçların, araç renklerinin ve yakıt modellerinin bir arada bulunduğu mağazamız sayesinde ihtiyacınız olan ve bütçenize uygun olan aracı tasarlayabileceksiniz. Uzun süreli olarak aynı araca bitmek istemeniz durumunda da yine devreye girerek sizlerin konforunu bozmadan düzgün bir plan çerçevesinde sizlere araçlarınızı teslim etmekteyiz.

İstanbul’un her neresinde olursanız olun tüm araç ihtiyaçlarınız bir telefon kadar yakın olduğundan haberdar olmalısınız. Sizleri asla yarı yolda bırakmayacak ve dilediğiniz her an yanınızda olacak 24 saat yardım hizmeti ile de çok memnun kalacağınız bir şirkettir. İstanbul’un Avrupa yakasında oturanları için İstanbul Rent a Car Avrupa Yakası şubesi ile hizmet vermekte ve yine aynı şekilde Anadolu yakasında oturanları için de İstanbul Rent a Car Anadolu Yakası şubesi ile sizlerle olmaya devam etmektedir. Kiralamasını yapacağınız her aracın zorunlu trafik sigortası, kaza sigortası, 24 saat yol yardım hizmeti ve %18 olan KDV kiralama ücretlerine dahil olduğunu bilmelisiniz ve ekstradan bir ödeme yapmamalısınız. Konforunun bunlarla bitmediğini var sayacak olursak bunun yanında köprüler için ve paralı otobanlar için kullanabileceğiniz HGS ve OGS geçiş sistemleri de mevcuttur. Bu sistemleri kullanmanız durumunda ön ödeme alınmadığı için araç tesliminde geçmiş olduğunuz sayı kadar ödemesi hesaplanarak elden ödeme yaptığınızı hatırlatmak isteriz. Küçük bir kısmı ödenerek yani %15 gibi bir miktar ön ödeme yapılması durumunda da araç kiralama rezervasyonunuz İstanbul Rent a Car Firmaları tarafından hazırlanmakta ve sizlere araç teslimi yapılabilmektedir. Böylece kurumsal ve itibarı yüksek bir firma ile çalışmanın vermiş olduğu güven ile daha güvenli sürüşler gerçekleştirebilmektesiniz.

Bireysel veya ticari araç taleplerinde her türlü kiralamalar için aynı kalitede hizmet verildiğinin altını çizerek kesinlikle müşteri ayrımı yapılmamaktadır. Her müşteri değerlidir ve mutlaka memnun bir şekilde ayrılması gerekmektedir anlayışı ile hizmet verildiğini bilmenizi isteriz. Kiralamak istediğiniz her aracın modeline ve lükslüğüne göre bir takım prosedürler olduğunu bilmenizde fayda olduğu için bazı gerekliliklerin zorunlu olduğunu hatırlatır ve bunları bir kez daha tarafınıza bildirmek isteriz. Beğendiğiniz bir aracın İstanbul Rent a Car Fiyatları markasına göre değişkenlik gösterdiği için ekonomik bir araç için en az 22 yaşını doldurmanız gerekecektir. Biraz daha orta halli araçlar için 25 yaş, daha lüks araçlar için ise en azından 28 yaş ve üzeri bir yaşa sahip olmanız gerekir. Rezervasyonunuzu yapmanız durumunda İstanbul Rent a Car Şirketleri tarafından aracınız kapınıza kadar getirileceği için kredi kartınızın da mutlaka yanınızda bulunması gerekmektedir. Kart bilgileriniz alınacağı için kartınız olmaması durumunda ise aracın teslim edilmeyeceğini bilmelisiniz. Küçük ama gerekli olan bu aşamaların her birisini başarılı bir şekilde sonlandırdıktan sonra ise aracınızı belirlediğiniz günlerde dilediğiniz özgürlükle kullanabilme hakkına sahip olmaktasınız. Adorenty ile  İstanbul Rent a Car Firmalarının kiralık araç fiyatlarını karşılaştırın, size uygun olan en ideal İstanbul araç kiralama fırsatlarını bulun ve online araç kiralayın.