Yükleniyor..

İstanbul Günlük Araç Kiralama

Bir takım maliyetleri düşürmek ve rutin olan masraflardan kurtulmak için geliştirilmiş en karlı sistemlerden bir tanesi de kuşkusuz ki araç kiralamadır diyebiliriz. Rakamların yükselmesi her istenilen modelin alınamaması ile başlayan temponun sonu her zaman olduğu gibi hüsranla sonuçlanabilmektedir. Peşinat bir de yanında araç kredisi devreye girdiği sürece aylık masrafların iki katına çıktığını bilmekteyiz. Belli dönemler için ihtiyaç duyulan araç eksikliğinizi İstanbul Günlük Araç Kiralama ile karşılayabilir ve konforun tadını çıkarabilirsiniz. Hem bireysel hem de ticari olarak talep edeceğiniz en son modellerin ve markaların yer aldığı araçlarımız, masrafsız ve sorunsuz olarak teslim edilmektedir. Ailenizle ve yaşantınızla bir adım daha öne çıkabilmek adına yapılabilecek en güzel ticaret olarak bilinir. Mecburiyetiniz olmadan belli dönemlerde talep ederek düşük rakamlarla kiralama yapabileceğiniz en hesaplı acente ile karşı karşıyasınız.

1 aylıktan başlayarak 11 aylığa kadar araç kiralaması yaparak, ayağınızı yerden kesebileceğinizin altını çizerek aylık kira ödemelerinizi de ayrıca kullanabileceksiniz. Tatil sezonlarında dahi sizleri mağdur etmeden en hızlı bir şekilde tasarruflu araç seçeneklerinde bulunabilmekteyiz. Türkiye’nin dört bir tarafından bizlere ulaşarak bir telefon kadar yakınınızda yer almaktayız. Yakıt cimrisi araçlardan başlayarak dilediğiniz renk ve motor seçenekleri yanı sıra bir de vites seçenekleri de yapabilmektesiniz. Hayalini kurduğunuz ve satın almaya gücünüzün yetmedi lüks otomobiller bile Günlük Araç Kiralama ile gerçekleşebilmektedir. Yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişim halinde olmak veya 3 adımdan oluşan internet sayfamızdan online kiralama gerçekleştirmek olmalıdır. Kendiniz için, eşiniz için veya aileniz için bile birden fazla kiralama yaparak hayatınızı kolaylaştırma seçeneklerinden faydalanabileceksiniz. Nakit ödeme, kredi kartına tek çekim veya 2 aydan 9 aya kadar kredi kartına taksit imkânları da bulunmaktadır.

Her bütçeye uygun olan ve emsal karşılaştırmalarında en ucuzunu sunan firmamız ile yapacağınız her alışverişinde mutlaka alırken kazanmanın keyfini yaşayacağınız bir gerçektir. Şehirlerarası seyahatleriniz için, şirketinizin eksikliğini tamamlamak için veya serbest meslek çalışmalarınızda kariyerinize bir yenisini eklemek adına en hesaplı araçlara sahip olabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca müşteri memnuniyetine özen gösteren İstanbul Rent A Car olası durumlarda destek alabilmeniz adına 7/24 hizmet veren ücretsiz müşteri hatları ile de bir ilke imza atmaktadır. Siz yerinizde otururken anlaşmasını yaptığınız kiralık aracınızı adresinize kadar getirerek tekrar sözleşme sonrası aracınızı kapınızdan teslim almaktadır. Aracınızın kullanım süresi boyunca düzenli bakımları ve zorunlu sigorta ve vergi işlemleri yine firmamız tarafından karşılanarak rahat etmeniz sağlanmaktadır. Yakıt ve özel şoför masraflarınız da tatbikîde sizlere ait olmaktadır. Hasar veya bozulma durumlarında ise en geç 24 saat içerisinde muadil araç teslimatı yapılarak mağduriyetinizde karşılandığını belirtmek isteriz. Her zaman kaliteli ve güvenlikten yana olanlar için tercihlerin ilk sırasında olmaktayız.