Yükleniyor..

 

  • Kampanya 01.05.2018-31.12.2018 tarihleri arasında yapılacak kiralamalar için geçeridir.
  • Fiyatlarımız 30 gün ve üzeri kiralamalar için günlük fiyatı temsil eder.
  • Fiyatlar kiralama süresine göre farklılık gösterir.
  • Kampanya sadece çağrı merkezimizden yapılan rezervasyonlar için geçerlidir.
  • Çağrı merkezimize 0(850) 532 0 236 numarasından ulaşabilir yada info@adorenty.com mail adresimize mail göndermeniz yeterli olacaktır.
  • Kampanya Adorenty Turizm Hizm. Org. Ltd. Şti. imkanları ve stokları ile sınırlıdır.
  • İlgili kampanyada Adorenty Turizm Hizm. Org. Ltd. Şti. genel kiralama koşulları geçerlidir.
  • Bu kampanya başka kampanya ile birleştirilemez.

1 Ay’ dan, 11 Ay’ a kadar araç kiralama yapmayı planlıyorsanız, aylık araç kiralama fırsatlarımızı kaçırmayın.

Başlıca İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Mersin, Kayseri ve Sivas olmak üzere Türkiye’ nin her noktasında uygun koşullarda Aylık araç kiralama yapabilirsiniz.

Adorenty’ nin sizlere sunduğu Aylık Araç Kiralama Hizmetinde avantajları kaçırmayın. Adorenty’ den İster Bireysel aylık araç kiralama yapın, ister Kurumsal aylık araç kiralama yapın, Kredi Kartına 2 Ay’ dan 9 Ay’ a kadar taksitlendirme yapılabiliyor, bakım ve arıza durumunda en geç 24 saat içerisinde muadil araç tahsis ediliyor ve 24 saat acil yol yardım hizmeti sunuluyor.

En uygun fiyata aylık araç kiralama yapmak mı istiyorsunuz?

Adorenty internet sitesinden aylık araç kiralama için ilk olarak Araç Alış Yeri ve İade Yeri’ ni seçin, Tarih aralığını 30 gün ve 30 günden fazla olarak seçin ve size listelenen araçlardan size en uygun olan Aylık Araç Kiralama Fırsatını yakalayın, size özel Kredi Kartınıza 2 Ay’ dan 9 Ay’ a kadar taksitlendirme yapalım ve Aylık araç kiralama fırsatını yakalamış olun.

Adorenty, Kurumsal Aylık Araç Kiralama ve Bireysel Aylık Araç Kiralama için size şu avantajları sağlayacak;

 Aylık araç kiralama için ödenen aylık faturalar direkt gider yazılabilmekte, böylece vergi avantajı sağlanmaktadır.

• Ödeyeceğiniz kira KDV’ sini şirketinizin KDV borçlarından mahsup edebilirsiniz.

• Kiralanan aylık aracın, kiralama dönemi boyunca tüm periyodik bakım, ve servis masrafları (yakıt ve şoför hariç) size aracı teslim eden Üye İş Yeri tarafından karşılanacak olup ve bu hizmetlerin hepsi Size Aracı Teslim eden Üye işyerinin anlaşmalı yetkili servislerinde yapılacaktır.

• Kiralamış olduğunuz otomobillerin her türlü Yıllık Vergisi, Kaskosu ve Trafik Sigortası Size Aracı Teslim eden Üye işyeri tarafından karşılanacaktır.

• Aylık Araç Kiralama dönemi süresince müşterilerimiz, Türkiye genelinde 7 gün / 24 saat boyunca 0 (850) 532 0 236 Adorenty müşteri hizmetlerinden ya da Size Aracı Teslim eden Üye işyeri nin size belirteceği Call Center’ dan faydalanabilmekte, sorularına cevap verebilecek direkt ve profesyonel bir muhatap bulabilmekte, acil yardım alabilmektedir.

• Aylık Kiralanan araçlar, muafiyetsiz ve yüksek mali mesuliyet limitleri ile sigortalanmaktadır. Sonradan müşteri adına oluşabilecek her türlü sorunun (limitler dahilinde) önüne geçilebilmektedir.

• Aracın kaza yapması yada periyodik bakımlarının uzaması halinde yerine 24 saat içinde muadil bir araç, ikame olarak verilmektedir. Tüm bu avantajlardan da anlaşılacağı üzere Adorenty Aylık Araç Kiralama sistemi ile akılcı çözümler üretmektedir. Aylık araç kiralama ile araç filo yönetiminizi profesyonel bir ekibe devrederek gereksiz finansman yükünden, hesaplarınızı alt üst eden bakım ve onarım giderlerinden, sigorta vergi v.b. işlemlerden kurtulabilirsiniz.

Adorenty’ den sadece 3 adım ile kolayca aylık araç kiralayabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken www.adorenty.com internet sitemizi ziyaret etmek ve size uygun aracı, sizin belirlediğiniz yer ve tarih aralığına Rezervasyon yapmak ya da (0850 532 0 236) nolu Seyahat Hattımızı aramak.